Eventy

Zapraszamy do współpracy podczas planowania i realizacji wszelkiego rodzaju eventów. W zależności od potrzeb Klienta, doświadczony zespół zajmuje się organizacją całości przedsięwzięcia, od wykreowania niebanalnych koncepcji, poprzez stworzenie oryginalnego scenariusza, na satysfakcjonującym wykonaniu i koordynacji eventu kończąc.

 

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie i z dbałością o szczegóły. Realizację zleceń poprzedzamy  dokładną analizą potrzeb Klienta.

 

Jesteśmy gotowi spełnić najbardziej wymagające i niestandardowe potrzeby.

 

Dysponujemy doświadczonym zapleczem personalnym, technicznym i gastronomicznym.

 

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i starannie wybranymi podwykonawcami, dzięki czemu bez przeszkód realizujemy wszystkie projekty z zaangażowaniem i w poczuciu odpowiedzialności za powierzone nam zaufanie.

EVENTY SPECJALNE - mamy bogate doświadczenie w realizacji eventów, których organizatorzy stawiają przed nami specjalne wymagania wynikające z charakteru imprez. Spełniając ich oczekiwania, z powodzeniem zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tego typu wydarzeń, stając się stałymi partnerami większości z organizatorów. Braliśmy udział w realizacji wielu eventów specjalnych, m.in.: Jubileusze dla ORLEN Laboratorium, Basell ORLEN Polyolefins , ORLEN KolTrans S.A., PSS Zgoda, PERN S.A., Bank Spółdzielczy, ORLEN Serwis S.A., Płockiego Balu Niepodległościowego, Gali Tygodnika Płockiego i inne .

 

EVENTY OKOLICZNOŚCIOWE - kompleksowo organizujemy wszelkiego rodzaju eventy okolicznościowe dla firm i osób prywatnych. Dostosowujemy się do wymagań naszych Klientów, realizując zarówno tradycyjne projekty, jak i wydarzenia o niekonwencjonalnym charakterze, z wykorzystaniem oryginalnych rozwiązań. Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak: jubileusze, bankiety, uroczyste gale, bale dla szkół, imprezy zamknięte, przyjęcia świąteczne, bale sylwestrowe, walentynkowe i inne.

Oferujemy organizację imprez we skazanym przez Klienta miejscu z zapewnieniem cateringu, profesjonalnej obsługi kelnerskiej i oprawy muzycznej. Braliśmy udział w realizacji licznych eventów okolicznościowych m.in.: 10 lat ORLEN Laboratorium, edycji Płockiego Balu Niepodległościowego, przyjęć wigilijnych dla PKN ORLEN S.A., 10 lat Basell ORLEN Polyolefins, otwarcia fabryki OPEUS, Dnia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy PKN ORLEN S.A. i wielu innych.

 

IMPREZY MASOWE - doświadczenie zdobyte podczas organizacji imprez masowych, w których uczestniczyło jednorazowo kilkadziesiąt tysięcy odbiorców, pozwala nam z precyzją kompleksowo realizować eventy o różnorodnym charakterze. Oferujemy organizację takich imprez jak koncerty, wydarzenia kulturalne, wydarzenia sportowe, widowiska plenerowe, festyny, dni miast i gmin, pikniki i inne. Współpracowaliśmy przy realizacji licznych imprez masowych, m.in. Dni Chemika PKN ORLEN S.A., Bud Mat Drift Show i Rajdu ORLEN, ORLEN Olimpiady, Verva Street Racing i innych.

EVENTY INTEGRACYJNE - nasze doświadczenie i zaangażowanie to gwarancja udanej imprezy integracyjnej. Dzięki oryginalnemu scenariuszowi i wyjątkowym atrakcjom każda z organizowanych przez nas „integracji” staje się niezapomnianym przeżyciem, które na długo zapada w pamięci gości. W ramach oferty proponujemy m.in.: kompleksowe przygotowanie scenariusza i koncepcji, kompleksowe usługi cateringowe, profesjonalną oprawę artystyczną i muzyczną, atrakcje: gry i zabawy.  Z naszych usług skorzystali m.in. ORLEN Asfalt, Petrotel, Urząd Skarbowy w Płocku, ORLEN Automatyka, Auto Serwis Mazowsze, Centrum Edukacji Grupa ORLEN, Basell ORLEN , Elektrobudowa S.A., ORLEN Wir, Mazowiecki Urząd Wojewódzki i wielu innych.

Anna Błaszkiewicz
tel. +48 605 199 400
mail: anna.blaszkiewicz@orlen.pl

Anna Błaszkiewicz
tel. +48 605 199 400
mail: anna.blaszkiewicz@orlen.pl

Anna Błaszkiewicz
tel. +48 605 199 400
mail: anna.blaszkiewicz@orlen.pl

Anna Błaszkiewicz
tel. +48 605 199 400
mail: anna.blaszkiewicz@orlen.pl

Monika Ogińska
tel. +48 697 071 258
mail: monika.oginska@orlen.pl

Zdjęcie Ania Błaszkiewicz.png

Anna Błaszkiewicz
tel. +48 605 199 400
mail: anna.blaszkiewicz@orlen.pl