Andrzejkowe CASINO w stylu lat 20.

Autor: Andrzej Aleksandrowicz

W ostatnią sobotę listopada 2017 r., w płockim Centrum Konferencyjnym Dom Technika, odbył się zorganizowany przez spółkę ORLEN Administracja Bal Andrzejkowy.  

 

W tym roku zerwaliśmy ze stereotypami i przenieśliśmy naszych gości w świat kasyn lat 20. W feerii kolorów, pulsujących świateł i dźwięków porywającej muzyki bawiło się ponad 250 gości, którzy bez żadnego ryzyka mogli poczuć m.in. smak wielkich wygranych i towarzyszących temu niepowtarzalnych emocji oraz wrażeń. Poker, black jack i ruletka królowały podczas tego zaczarowanego, andrzejkowego wieczoru. Nad oprawą muzyczną czuwał profesjonalny DJ, który zapewnił energetyczną dawkę światowych przebojów. Każdy z gości mógł liczyć na dobrą zabawę, a w chwilach wytchnienia na wyjątkowe menu oraz open bar.

 

Wszystkim gościom Balu Andrzejkowego 2017  dziękujemy za wspaniałą zabawę i szampańską atmosferę. Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty andrzejkowej i zapraszamy do Centrum Konferencyjnego Dom Technika na kolejne atrakcje karnawału: „Szalony Karnawał w Domu Technika” to kolejny bal z mnóstwem atrakcji i oryginalną oprawą, na który zaprasza 10 lutego 2018 r. ORLEN Administracja i SREBRNA Catering. Szczegóły już niedługo.