Pracownik Roku w Spółce ORLEN Administracja

Autor: Andrzej Aleksandrowicz

W Spółce ORLEN Administracja został wybrany Pracownik Roku 2017. Wyniki głosowania zostały uroczyście ogłoszone przez Prezes Zarządu, Annę Mańk, podczas spotkania świątecznego. W tym roku zwycięzcą została Monika Ogińska, Pracownik Zespołu Konferencyjno-Bankietowego. Gratulujemy Monice i wszystkim wyróżnionym Pracownikom!

 

Andrzej Aleksandrowicz: Została Pani wybrana Pracownikiem Roku 2017 w ORLEN Administracja sp. z o. o. Jakie to uczucie?

 

Monika Ogińska: Nie ukrywam, że zostałam zaskoczona wyborem mojej skromnej osoby na Pracownika Roku. Wybrano mnie spośród wszystkich Pracowników Spółki ORLEN Administracja, to duże wyróżnienie. Czemu padło na mnie? Nie wiem. O to należałoby zapytać tych, którzy oddali na mnie swój cenny głos. Korzystając z okazji chciałabym podziękować wszystkim, którzy docenili mnie jako wartościowego człowieka i moją dobrze wykonaną pracę.

 

A.A.: Jaka jest Pani recepta na bycie najlepszym Pracownikiem?

 

M.O.: Nie ma recepty. Moja historia, jako Pracownika w Spółce ORLEN Administracja, rozpoczęła się w maju 2015 roku, to niedługo, ale w tym okresie widać dałam się poznać z jak najlepszej strony i prawdopodobnie z tego powodu zostałam wyróżniona tytułem Pracownika Roku 2017. To mój wielki sukces. Obecnie jestem Referentem w Zespole Konferencyjno-Bankietowym. Zawsze uważałam, że trzeba żyć w zgodzie ze sobą, być życzliwym oraz pomocnym w stosunku do innych,

a w pracy zaangażowanym i obowiązkowym.

 

A.A.:  Co Pani by sobie życzyła w nowym, 2018 roku?

 

M.O.: Życzyłabym sobie, jak i moim kolegom oraz koleżankom z Zespołu, a także wszystkim Pracownikom Spółki ORLEN Administracja, konsekwencji w dążeniu do wyznaczonych celów, spełniania marzeń, szczęścia i miłości na co dzień oraz samorealizacji i sukcesów zawodowych.

 

A.A.: Życzę dalszych sukcesów i dziękuję za rozmowę.

 

M.O.: Dziękuję.

Pracownik Roku 2017:

- Monika Ogińska, Zespół Konferencyjno-Bankietowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostali wyróżnieni Pracownicy:

- Mariusz Rosiński, Zespół Administracji Warszawa

- Dominika Wereszczyńska, Zespół Usług Kancelaryjnych

- Hanna Nowak, Zespół Usług Administracyjnych Regiony

- Tadeusz Góźdź, Zespół Usług Technicznych

- Wiesław Falkowski, Zespół Usług Pralniczych