O nas

Srebrna Catering jest obecna na rynku od 2009 roku, świadcząc profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, z dbałością o styl i elegancję.

 

Zapewniamy kompleksowy serwis cateringowy na potrzeby Klientów indywidualnych i biznesowych. Obsługujemy zarówno kameralne spotkania w małym gronie, jak i duże, zorganizowane imprezy, także specjalne (PREMIUM Catering). Dysponujemy profesjonalnym zapleczem gastronomicznym, wykwalifikowanym personelem, a także własnymi salami konferencyjnymi, bankietowymi i restauracyjnymi na terenie Płocka. Nasze bogate doświadczenie, liczne sukcesy i rekomendacje, a przede wszystkim wciąż powiększające się grono zadowolonych Klientów, stawiają nas wśród liderów usług cateringowych.

 

Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju spotkań i eventów, poczynając od wykreowania oryginalnych pomysłów, poprzez opracowanie scenariusza wydarzenia, zapewnienia usług cateringowych na wysokim poziomie, a kończąc na profesjonalnej koordynacji imprezy.

 

Nasz zespół tworzy grono ekspertów różnych specjalności, zawsze gotowych wesprzeć inicjatywy Klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z dbałością o szczegóły, dokładnie analizując potrzeby, oczekiwania i sugestie Klientów. Realizujemy nawet najbardziej wymagające i niestandardowe koncepcje, zawsze z pełnym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności za powierzone nam zadanie.